Kedi Köpek Savaşı

Kedi Köpek Savaşı oyunu 1128 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Savaş Oyunları

Kedi Köpek Savaşı Kedi Köpek Savaşı ; "START" ve "LET'S PLAY" ile oyuna başlıyorsunuz. Tek kişilik oyun için " 1 player", iki kişilik oyun için "2 player" seçeneklerini kullanıyorsunuz. Sıra kimdeyse o kişi faresinin sol tuşuyla kendi hayvanının üzerine tıklayıp basılı tutarak atış hızını belirliyor ve istediği seviyeye gelince tuşu bırakıp atış yapıyor. "WIND" yazan gösterge rüzgarın yönünü ve hızını gösteriyor.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kedi Köpek Savaşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yastık Savaşı Oyunu Yastık Savaşı Oyunu Sevimli kahramalanlar Mickey, Donald ve Goofy yastık savaşına giriyorlar. Çeşitli materyallerle birbirlerinin yastıklarını patlatmaya çalışıyorlar

winx Savaşı winx Savaşı Winx kızlarıyla düşmanlarınızı yenin.

uzay savaşı uzay savaşı İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön tuşlarından, 2 . oyuncu w-a-s-d tuşlarından oynayarak savaşınızı başlatınız.

Uçak Savaşı Uçak Savaşı 2 kişilik uçak oyunu oyunlarını sevenler için güzel bir oyun. 2 kişilik uçak oyunu oyununda iyi eğlenceler

Tankların Savaşı Tankların Savaşı gemi savaşı

Tank Savaşı Tank Savaşı ki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla sunuyoruz arkadaşlar! Tanklar Savaşı 3 Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye "Evet!" diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1 PLAYER" butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYER" butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz "3 PLAYER" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz.

Penguen Savaşı Penguen Savaşı İster iki kişilik ister tek kişilik oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Karşı buz parçası üzerindeki penguenleri bazukalarla kar topu atarak düşürmeye çalışıyoruz.

Pasta Şavaşı Pasta Şavaşı Pasta savaşında kendi bölgenizi savunmalaı ve düşmana zarar vermek için saldırılar yapmalısınız. Bunun için bölgenizden pasta askerler göndermelisiniz.

Medeniyetler Savaşı Medeniyetler Savaşı Ordunuzu kurun ve kendi insanlarınızı düşmanlardan koruyun.Gücünüzü herkes görsün.