Savaş Oyunları

0/1

Savaş Oyunları En kaliteli savaş oyunlarını sitemizde bulabilirsiniz.2 İki kişilik oyunlar oynamak için doğru adres.

Nişancı Tavşan 2 Nişancı Tavşan 2 Kesin nişancı tavşan oyununda sizde tavşan ile maceradan maceraya atılın.Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouseı kullanarak duran hedefleri vurmaktır. Size verilen mermi sayısını göz önünde bulundurarak ateş etmelisiniz.

Kurt Polat Kurt Polat Macera oyunları arasında yer alan Kurt Polat oyununda Polata yardım etmelisiniz.Polata ateş açan düşmanları yok edin, diğer seviyelere geçin.Rekor oyun iyi eğlenceler diler.

Kavgacılar Kavgacılar 2 iki kişilik oyunlarından Kavgacılar oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Kavgacılar oyna ve doyasıya eğlen.

Kedilerin Rövanşı Kedilerin Rövanşı Zoptirik oyunlarından Kedilerin Rövanşı oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Kedilerin Rövanşı oyna ve doyasıya eğlen.

Megaville Dövüşü Megaville Dövüşü Zoptirik oyunlarından Megaville Dövüşü oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Megaville Dövüşü oyna ve doyasıya eğlen.

Tank Savaşı Tank Savaşı ki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla sunuyoruz arkadaşlar! Tanklar Savaşı 3 Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye "Evet!" diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1 PLAYER" butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYER" butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz "3 PLAYER" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın

zombilerle savaş zombilerle savaş ster arkadaşınla istersen tek oyna bu oyunda tek amaç zombileri yok etmek olacaktır. " Cooperative" seçeneiği ile iki kişi oynanır. 1. kişi wasd 2.kişi yön tuşları ile oynar. Anahtarlar : Zombioyunu, Zombioyunları, Zombi oyunu, Zombi oyunlar, İki kişi ilerlemeli oyun, iki kişilik savaş oyunları

uzay savaşı uzay savaşı İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön tuşlarından, 2 . oyuncu w-a-s-d tuşlarından oynayarak savaşınızı başlatınız.

Uçaklar Arası Savaş Uçaklar Arası Savaş http://www.2ikikisilikoyunlar.com/

Kılıç Kalkan Kılıç Kalkan Oyunda yeni bir gladyotör yapın.Daha sonra bu gladyotörü güçlendirin.Dövüşlere girin ve dövüştükçe para kazanın..Kazandığınız bu paralarla gladyatöre silah alabilirsiniz.Oyunda Büyüde Vardır. Bilgisayarınızın faresini kullanarak oyununu Oynayabilirsiniz.İyi Eğlenceler..

Tankların Savaşı Tankların Savaşı gemi savaşı

Kedi Köpek Savaşı Kedi Köpek Savaşı "START" ve "LET'S PLAY" ile oyuna başlıyorsunuz. Tek kişilik oyun için " 1 player", iki kişilik oyun için "2 player" seçeneklerini kullanıyorsunuz. Sıra kimdeyse o kişi faresinin sol tuşuyla kendi hayvanının üzerine tıklayıp basılı tutarak atış hızını belirliyor ve istediği seviyeye gelince tuşu bırakıp atış yapıyor. "WIND" yazan gösterge rüzgarın yönünü ve hızını gösteriyor.

Smoarena Smoarena Oyuna başlamak için play ve ardından New Game tıklayın. Oyun iki kişilkte oynanır. Birinci oyuncu W A S D tuşları hareket eder, H tuşu ile bomba atar, G tuşu ile ateş eder. İkinci Oyuncu yön tuşları ile hareket eder 5 tuşu ile bomba atar,4 tuşu ile ateş eder. Oyunun amacı rakibinizi aşağıya düşürmek.

Kedi Kavgası Kedi Kavgası Tek kişilik oyun için "story mode", iki kişilik oyun için "2 player mode" ile oyuna başlıyorsunuz. Birinci oyuncu ok tuşlarıyla hareket ediyor, O ve P tuşlarıyla rakibine vuruyor. İkinci oyuncu W,A,S,D tuşlarıyla hareket ediyor, G ve H ile rakibine vuruyor.

Penguen Savaşı Penguen Savaşı İster iki kişilik ister tek kişilik oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Karşı buz parçası üzerindeki penguenleri bazukalarla kar topu atarak düşürmeye çalışıyoruz.

Yıldız Ninja Yıldız Ninja Küçük ninja Mabushi güzel kız arkadaşı Miyuki yi düşmanlarının elinden kurtarmak için dövüşüyor.

Imparatorluk Savaşı Imparatorluk Savaşı İmparatorluğunuz için tehdit oluşturan bütün orduları yokedin

Savaş Lordu Savaş Lordu Ordunuzu seçin ve yönetin.Düşmanı yoketmek için taktiğinizi iyi seçin

0/1
Sponsorlu Bağlantılar