tek kişilik silah oyunları

Reklamlar

mario oyunları

gelinlikgiydirmeoyunu.com

www.cilekkizoyunlari.org

http://www.arabaoyunlarimiz.gen.tr

Oyun Uzayı

2 Kişilik Boks 2 Kişilik Boks 2 kişilik mario

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

Angelina Jolie Makyaj 2 Angelina Jolie Makyaj 2 Angelina Jolie Makyaj 2 Yeni ve daha gelişmiş makyaj yapma oyunudur. Oyun müziklidir ve giydirme işlemide yapabilirsiniz. Oyuna başlamak için yüklenmesi yeterlidir. Oyun yüklendiğinde mükemmel renk ayarları yapabilir,göz rengini değiştirebilir, saç, ten rengini değiştirebilir ve yeni elbiseler giydirebilirsiniz. Oyunu tamamladıktan sonra resmi isterseniz sol üst köşedeki yazıcı işaretine tıklayıp bilgisayarınıza kayıt edip, yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak için REPLAY yazan yere tıklamalısınız.

Anne ve Kızı Anne ve Kızı http://www.2ikikisilikoyunlar.com/

Araba Parkı 2012 Araba Parkı 2012 www.2ikikisilikoyunlar.com iki kişil bu oyununda iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Asansörde Aşk Asansörde Aşk Sevgilisinden öpücük almak isteyen aşık adama yardım edeceksiniz oyunda öpücük metre 100e gelince bir sonraki bölüme geçebilirsiniz eğer yakalanırsanız o bölümü tekrar oynayabilir ya da skip level diyerek yeni bir bölüme geçebilirsiniz.

Aşıklar Oyunu Aşıklar Oyunu 2 iki kişilik oyunlarından Aşıklar Oyunu oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Aşıklar Oyunu oyna ve doyasıya eğlen.

Atletik Toplar Atletik Toplar Zoptirik oyunlarından Atletik Toplar oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Atletik Toplar oyna ve doyasıya eğlen.

Avatar - Fortress Fight 2 Avatar - Fortress Fight 2 Tek kişilik oyun için "1 PLAYER" , iki kişilik oyun için "2 PLAYER" seçeneklerini kullanıyorsunuz. Farenizle silahları seçtikten sonra yine farenizle nişan alıyorsunuz, sol fare tuşuna basılı tutarak atış hızınızı belirliyorsunuz. Rakibinizin merkezini yok edin.

Avatar 2 Oyunu Avatar 2 Oyunu 2 iki kişilik oyunlarından The Last Airbender oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden The Last Airbender oyna ve doyasıya eğlen.

Avatar Oyunu Avatar Oyunu Tek kişilik oynamak için 1 Player'ı tıklayın. İki kişilik oynamak için 2 Player'ı tıklayın. Oyun Mouse ile oynanır

Ayıcıklar Ormanda Ayıcıklar Ormanda 2 iki kişilik oyunlarından Ayıcıklar Ormanda oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Ayıcıklar Ormanda oyna ve doyasıya eğlen.

Badminton Oyunu Badminton Oyunu Tek kişilik oynamak için Start'ı tıklayın. 1. Oyuncu W A S D tuşları ile oynar. W tuşu zıplar , A ve D hareket edersiniz, S tuşu ile topu fırlatırsınız. 2. Oyuncu ise yön tuşları ile oynar. Yukarı tuşu zıplar, sağ sol yön tuşları hareket eder, aşağı yön tuşu ile topu fırlatırsınız

Ben 10 Hayaletlere Karşı Ben 10 Hayaletlere Karşı Ben 10 Hayaletlere Karşı Yol boyunca sizi takip edecek hayaletten kurtulmanın tek yolu kaykayı iyi yapmak ve engellere çarpmamaktır.Karlı dağdan aşağı doğru inen Ben 10'la çeşitli objeleri toplayıp,puan kazanabilirsiniz.Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki YÖN tuşlarıdır.Oyuna girmek için Play Now butonuna basınız.

Ben10 Zorlu Macera Ben10 Zorlu Macera Ben10 Zorlu Macera Dr.Animo hayvanlar uzerinde yaptigi deneylerle onlarin irkini farklilastirip emir vererek vahsi yaratiklar haline getiriyor. Ben doktorun amacina ulasmamasi icin zorlu bir yol izleyerek karargaha varmak zorunda ama buraya giden yolda Dr.Animonun tuzaklari Ben10 u bekliyor. Oyunu oynarken yon tuslari ile Bene yön verip , bosluk tusu ile mutantlardan korunmak icin silahini cikarabilir.

Bilardo Bilardo 2 iki kişilik oyunlarından Bilardo oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Bilardo oyna ve doyasıya eğlen.

Bomb It 4 Bomb It 4 Nasıl Oynanır: 1-OYUNCU MODU Oklar = Hareket Et Boşluk = Bomba Bırak 2-OYUNCU MODU Oyuncu 1: WASD = Hareket Et Boşluk = Bomba Bırak Oyuncu 2: Oklar = Hareket Giriş tuşu = Bomba Bırak Bu her zamankinden daha iyi macerada kendi oyun tecrübenin efendisisin. Oyun kontrollerini, oyun modunu ve zorluğu, oyuncu sayısını, düşmanları ve seviyeleri, alanı ve hatta karakterini ve kostümünü kendine göre özelleştir! Olasılıklar tek kelimeyle sonsuz.