Sukubidu

Çıkarma işlemi Çıkarma işlemi Size sorulan sorulara doğru cevap verir seniz ödülünüz sukubidu ama doğru cevap veremezseniz vampir adam sizi korkutur.

Scooby Doo Uçak Macerası Scooby Doo Uçak Macerası PLAY butonun abasıp oyuna başlayın. Yine ve yeni bir Sukubidu macerasına hazırsanız bu oyun tam size göre. Oyunda Scooby Doo ya da Shaggy yi seçebilirsiniz. Uçak ile havadan uçarken bütün balonları ve yuvarlak simit şekillerini toplayınız. yere çok yakın olursanız kontrolü kaybedebilir ve ağaçlara ya da zemien çakılabilirsiniz. Uçağı kontrol etmek için klavyedeni yön tuşlarını kullanmalısınız. Bitiş çizigisine geldiğinizde yeni seviyeye geçmek için Continue yazan yere tıklayınız.

Sporcu Scooby Doo Sporcu Scooby Doo Sukubidu bu topu zıplatıyor ve bu zıplatma ile puanlar kazanıyor. Dikkatli oynarsanız çok puan elde edebileceksiniz. Oyunu yön tuşu ve SPACE(boşluk) tuşu ile oynayabilirsiniz.

Sukubidu Sukubidu Kayalıklardan hızlıca inen sukubidu yu yön tuşları yardımı ile zarar görmeden inmesine yardımcı olun.

Sukubidu Uçan Süpürge Sukubidu Uçan Süpürge Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki yön tuşları, Space(boşluk) tuşu ve 1,2,3 tuşlarıdır. Space tuşu ile düşmanlarına ateş atarken daha etkili ateş atmak için 2 ve 3 numaralı ateş toplarını seçiyorsunuz. Bazı yaratıklar bir kaç atışla ölebilirken 2 numaralı ateş topu ile bir seferde ölebiliyor.