ateş ve su

2013 çiftlik 2013 çiftlik En Güzel ve En Yeni 2013 çiftlik oyunları sitesinde buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.

2050 yılında Araba Nasıl Park Edilir 2050 yılında Araba Nasıl Park Edilir 2050 yılındasınız ve arabanızı parketmeye çalışıyorsunuz.Bunu en kolay nasıl yaparsınız?

4 işlem 4 işlem Oyun yüklendiğinde Toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerinden istediğinizi seçin. Sorulan soruya sepetlerden rakamları seçerek cevap veriyorsunuz. Eğer yanlış yaparsanız işte bu kötü. Timsaha kaptırıyorsunuz meyveyi.

Ahmet Dedeyle Torunu Ahmet Dedeyle Torunu Ahmet dede ve torunu sizlere sunmak istediğimiz güzel bir çiftlik oyunu ve de zeka oyunu.Ahmet dede torunu ile çok güzel bir çiftlikte yaşamaktadır.Çiftlikte yapabileceğimiz bir çok iş mevcut ancak ilk olarak sizin sadece 5 TL niz bulunmakta ve sermayenizi artırmak için size verilen bulmacayı çözmeniz gerekmektedir.Aynı mahsüllerden 3 tenesini bir araya getirdiğinizde yok olamkta ve bundan puan kazanmaktasınız.www.ciftlikoyunlarim.com başarılar diler.İyi eğlenceler!!!

Aile Çiftliği Aile Çiftliği Farm Mania, Aile Çiftliği oyunu, Nesillerdir ailenize ait topraklarda çiftçilik yapıyorsunuz, tohumlarınızı ekin, sulamayapın, bitkilerinizi hasat edip satın para kazanın, ineklerinizi besleyin sütlerini sağıp satarak aile çiftliğinizi işletip para kazanmaya çalışın. Oyunu mouse ve soltıklamayla oynayabilirsiniz İyi eğlenceler..

Akıllı Çocuk Akıllı Çocuk Akıllı Çocuk Oyun odalarından ve parklardan kurtulmaya çalışıyor. Siz de ona yardım edin.Odada bazı eşyaların yeri değişmiş,eşyaları yerlerine koyarak oyunu tamamlayın.

Alfa Operasyonu Alfa Operasyonu Macera Oyunları kategorisinde yer alan Alfa Operasyonu oyununda aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır olun. Üstünüze doğru yaklaşan düşmanlara ateş ederek yerle bir edin. Grup halinde yaklaşan düşmanlara karşı nişan alıp ateş edin. Oyunda ilerleyen bölümlerde silahınızı değiştirerek geliştirebilirsiniz. Muhteşem aksiyon oyunu alfa operasyonu fare ile oynanmaktadır.

Algida Max ile Matematik Algida Max ile Matematik Özellikle ilköğretim 1.ve 2.sınıflar için eğlenceli eğitici bir oyun.

Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği oyunu, Ali Babanın Çiftliğinde koyunlar inekler atlar ve diğer nesneler biraz dağınık halde. Onları toparlamaya çalışın.. çiftlik ve çiftlik kurma oyunları, çiftçi oyunları

Altın Madencisi - 2 Kişilik Altın Madencisi - 2 Kişilik Zoptirik oyunlarından Altın Madencisi - 2 Kişilik oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Altın Madencisi - 2 Kişilik oyna ve doyasıya eğlen.

Ambulans Ambulans Hastaları süper ambulans ile hastaneye yetiştirin. Yön tuşları ile ambulans süreceksiniz.

Ambulans Sür Ambulans Sür Ambulans arabası çok hızlı gidiyor. Hastaneye hastaları yetiştirmek için arabanız ile son sürat ilerleyin. Çok dikkatli bir şekilde ambulansı sürün.

Angelina Jolie Makyaj Angelina Jolie Makyaj Angelina Jolie Makyaj PLAY butonlarına tıklayınız. Daha sonra Angelina Jolie'yi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İstediğiniz renk makyajı yapıp, saçlarını kesebilir, hızma, piercing gibi aksesuarlar takabilirsiniz. Herşey dilediğiniz gibi yaptıktan sonra SHOW yazan butona tıklayıp oyunu tamamlayabilirsiniz.

Angelina Jolie Makyaj 2 Angelina Jolie Makyaj 2 Angelina Jolie Makyaj 2 Yeni ve daha gelişmiş makyaj yapma oyunudur. Oyun müziklidir ve giydirme işlemide yapabilirsiniz. Oyuna başlamak için yüklenmesi yeterlidir. Oyun yüklendiğinde mükemmel renk ayarları yapabilir,göz rengini değiştirebilir, saç, ten rengini değiştirebilir ve yeni elbiseler giydirebilirsiniz. Oyunu tamamladıktan sonra resmi isterseniz sol üst köşedeki yazıcı işaretine tıklayıp bilgisayarınıza kayıt edip, yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak için REPLAY yazan yere tıklamalısınız.

Angry Birds Vagon Angry Birds Vagon Angry Birds Vagon Angry Birds vagon sürüyor. Yön tuşlarını kullanarak onlara yardım edip vagonu sürün ve mücevherleri toplayın. Topladığınız mücevherlerle hızınızı yükseltip fazladan can alabilirsiniz.

Anne ve Kızı Anne ve Kızı http://www.2ikikisilikoyunlar.com/

Antartika'yı Fethet Antartika'yı Fethet Zoptirik oyunlarından Antartika'yı Fethet oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Antartika'yı Fethet oyna ve doyasıya eğlen.

Antika Araba Park Et Antika Araba Park Et Garaja antika ve çok değerli arabaların parklarını yapacağız.