Nişan Oyunları

0/0

Nişan Oyunları En kaliteli iki kişilik nişan oyunlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Nişancı Tavşan 2 Nişancı Tavşan 2 Kesin nişancı tavşan oyununda sizde tavşan ile maceradan maceraya atılın.Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouseı kullanarak duran hedefleri vurmaktır. Size verilen mermi sayısını göz önünde bulundurarak ateş etmelisiniz.

Ateşle Oyun 1 Ateşle Oyun 1 Zoptirik oyunlarından Ateşle Oyun 1 oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Ateşle Oyun 1 oyna ve doyasıya eğlen.

Bilardo Bilardo 2 iki kişilik oyunlarından Bilardo oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Bilardo oyna ve doyasıya eğlen.

Burgercilerin Savunması Burgercilerin Savunması Play Game'e tıklıyorsunuz, skip ile hikaye kısmını geçebilirsiniz. İki Oyunculu oynamak için Space ile ikinci oyuncunun oyun esnasında oyuna dahil olması gerekiyor. Birinci oyuncu Mouse'u ile nişan alıp ateş ediyor, ikinci oyuncu W A S D ile nişan alıp Space ile ateş ediyor.

Gölge Okçu Gölge Okçu İsterseniz bir arkadaşınızla isterseniz bilgisayara karşı oynayabileceğiniz güzel bir okçuluk oyunu.

Koko Çiftlik Koko Çiftlik Koko Çiftlik Kuşları oyunu tıpkı bir balon patlatma oyununda olduğu gibi aynı renkte ve yanyana gelen 3 balonun patlaması ve sonuca ulaşmaması şeklinde oynanıyor. Fırlatma yerinden kuşun rengini seçerek aynı renkteki kuşların yanına göndermelisiniz.

0/0
Sponsorlu Bağlantılar