Oyun Skor

Oyun Skor oyunu 776 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

Oyun Skor Oyun Skor ; Oyun Skor Kapana yakalanmış bütün arkadaşlarını kurtarıp peynirleri toplayarak kaşık mancınığa ulaşmalı. Yön tuşlarını kullanarak hareket edin ve farenin arkadaşlarını kurtarmasını sağlayın. Tahta kutular hareket etmiyor fakat tabakları itebiliyorsunuz.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Skor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yastık Savaşı Oyunu Yastık Savaşı Oyunu Sevimli kahramalanlar Mickey, Donald ve Goofy yastık savaşına giriyorlar. Çeşitli materyallerle birbirlerinin yastıklarını patlatmaya çalışıyorlar

Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak arabalar ile yarışın ve diğer rakiplerinizi yenerek hız sınırlarının rekorunun sizde olduğunu gösterin.

Oyun Skor Oyun Skor Oyun Skor Kapana yakalanmış bütün arkadaşlarını kurtarıp peynirleri toplayarak kaşık mancınığa ulaşmalı. Yön tuşlarını kullanarak hareket edin ve farenin arkadaşlarını kurtarmasını sağlayın. Tahta kutular hareket etmiyor fakat tabakları itebiliyorsunuz.

Oyun Moyun Oyun Moyun Oyun Moyun Araç seçim ekranında sağ ve sol da yer alan renklerden renk seçimlerini yapacak ve son olarak sağ alt kısımda yer alan oyuna başlama butonuna basacaksınız. Ardından oyun başlayacaktır. Körüklü otobüsü hareket ettirip park yazan noktaya doğru hızlı bir şekilde süreceksiniz. Bu noktaya düzgün bir şekilde park ettiğiniz zaman bölüm tamamlanacaktır. Space tuşu ile ani fren yapmanız gerektiği zaman el frenini çekebilirsiniz.

Mario Oyuncak Kamyonu Mario Oyuncak Kamyonu Süper mario prensesi kurtarma maceralarında kullandığı oyuncak nesneleri kamyonunda toplayarak ilerliyor. Bu oyun kamyondaki oyuncakları teslim noktasına ulaştırmalısınız.

Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Oyunumuza  ''Start'' ve ''Let' s Play'' butonlarına tıklyıp giriş yaptıktan sonra, oyunu oynamak istediğiniz oyuncu sayısına göre 1 Player veya 2 Player butonlarından birine tıklayarak oyunu oynamaya başlıyoruz. Oyuu oynarken yapacağımız atışlarda, üst taratfta bulunan ''Wind'' yani ''Rüzgar'' butonuna dikkat ediyoruz. Wind' de bulunan "ok" hangi tarafı gösteriyorsa, rüzgar o tarafa esmektedir. Çünkü yapacağımız atışlar, rüzgarın yönünden ve şiddetinden fazlasıyla etkilenmektedir. Ayrıca üst tarafta sağlı sollu bulunan kırmızı güç çubuklarına dikkat etmelisiniz. Kimin gücü daha çabuk biterse, o oyuncu oyunu kaybedecektir. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

İki Kişilik Sünger Bob Oyunu İki Kişilik Sünger Bob Oyunu Oyuna başlamak için Play butonuna tıklayın. Tek kişilik oynamak için 1 Player butonuna tıklayın. İki kişilik oynamak için 2 Players butonuna tıklayın. Birinci oyuncu S ve F tuşları ile hareket eder. İkinci oyuncu sağ ve sol yön tuşları ile hareket eder. Oyunun amacı en fazla yıldızı toplayan oyunu kazanır.

İki Kişilik Madenci Oyunu İki Kişilik Madenci Oyunu Oyuna başlamak için büyük altını tıkla. Birinci oyuncu ''S'' tuşu ile altın toplar. İkinci oyuncu aşağı yön tuşu ile altın toplar

İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu Bisikletçi Kız Kardeşler, engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir bisiklet sürüşüne çıkıyorlar. Bu gezintideki amaçları, engellere takılmadan, en kısa süre içerisinde bitiş noktasına varmak. İki Kişilik Kız Bisikleti oyunumuz yüklendikten sonra, menüden oyuncu sayısını  seçiyoruz. oyunu tek kişi oynayacaksak ''One Player'' butonunu, eğer iki kişi oynayacaksak ''Two Players'' butonunu tıklıyoruz ve sonra oyuncumuzu seçerek, oyunumuza giriş yapıyoruz. Yoldaki çamurlara, taşlara ve tahtalara takılmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Ayıca yolda gördüğümüz kaplumbağaları toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca zamana karşı yarıştığımızı da unutmayalım. İlk bölümü bitirdikten sonra, sağ alt köşedeki ''Next Level'' yazısına tıklayarak bir sonraki bölüme geçiyoruz. İki kişilik de oynanabilen bu oyunda, birinci oyuncu ''Yön Tuşları'' ile oynarken, ikinci oyuncu ise ''W,A,S,D'' tuşlarıyla ilerlemektedir.