Kahraman çocuk

Kahraman çocuk oyunu 559 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

Kahraman çocuk Kahraman çocuk ; Kahraman çocuk Çocuk bütün kitapları toplayıp okumalı ve kitaplara ulaşmasına engel olan hırsızları yenmeli. Kitapların hepsini topladıktan sonra SPACE tuşuna basarak süper kahraman gücünü kullanabiliyor. Hırsızların hepsi yok olmadan kapı açılmıyor. Yön tuşlarıyla hareket edecek, alt yön tuşuyla da kapıdan çıkacaksınız.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kahraman çocuk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kayakçı Çocuk Kayakçı Çocuk Çılgın çocuk kayakları ile kayarken yoldaki kekleri toplamak istiyor. Çocuğu yönlendirmeniz gerekiyor. Süreniz 3 dakikadır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır.

Kahraman Motorcu Kahraman Motorcu Zorlu yollarda ilerlerken kahramanımıza yardım edin. Zorlu yollarda takılacağı için sizin yardımınızı bekliyor. Engelleri aşmak için zekanızı iyi kullanın. 3 hakkınız bulunmaktadır. Haklarınızı boşa kullanmayın. Takıldığınız engelde pes edip bırakmadan ilerlemeye çalışın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır.

Kahraman çocuk Kahraman çocuk Kahraman çocuk Çocuk bütün kitapları toplayıp okumalı ve kitaplara ulaşmasına engel olan hırsızları yenmeli. Kitapların hepsini topladıktan sonra SPACE tuşuna basarak süper kahraman gücünü kullanabiliyor. Hırsızların hepsi yok olmadan kapı açılmıyor. Yön tuşlarıyla hareket edecek, alt yön tuşuyla da kapıdan çıkacaksınız.

Çocuk Kuaförü Çocuk Kuaförü Çocuk Kuaförü Müşterileri koltuklara oturtarak isteklerini yerine getirmelisiniz. Alt kısımda bulunan saç kesimi, boyama, kurulama gibi seçenekleri mouse ile müşterilerinizin üzerine sürükleyin ve onları memnun ederek kuaför salonunuzdan ayrılmalarını sağlayın. Gelen müşterileri çok bekletmemeli ve olabildiğince seri olmalısınız. Aksi halde onları ağlatarak mutsuz olmalarına neden olabilirsiniz.

Akıllı Çocuk Akıllı Çocuk Akıllı Çocuk Oyun odalarından ve parklardan kurtulmaya çalışıyor. Siz de ona yardım edin.Odada bazı eşyaların yeri değişmiş,eşyaları yerlerine koyarak oyunu tamamlayın.