Ateş ve Su Orman Tapınağı

Ateş ve Su Orman Tapınağı oyunu 4246 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 20 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

Ateş ve Su Orman Tapınağı Ateş ve Su Orman Tapınağı ; Ateş ve su Bu sefer Orman tapınağında. Ateş ve Su serisinin yeni oyunu Orman tapınağında Ateşi ve Suyu ayrı ayrı kontrol ederek iki kişi oynayabilirsiniz. Onları bu tehlikeli ormandan çıkarın.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ateş ve Su Orman Tapınağı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yılan Merdiveni Yılan Merdiveni Yılan merdiveni sayılarla yapılmış. Zara tıklayarak zarın dönmesini sağlıyor, tekrar tıklayarak da durduruyorsunuz. Gelen sayı kadar ilerliyor ve 100 rakamına rakipten önce ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Vole Vuruşu Vole Vuruşu Bu oyunda vuruş tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Süslü Kız Süslü Kız Süslü Kız Süslenmek ve güzelleşmek isteyen kıza en güzel şekilde süsleyin.

Süper Sonic Altınları Topla Süper Sonic Altınları Topla Süper Sonic ile aksiyon dolu bir altın toplama macerası. Süper Sonic ile yaratıklar ve düşmanlardan uzak durarak altınları toplayın.

Süper mario yıldız peşinde 3 Süper mario yıldız peşinde 3 Süper mario yıldız peşinde 3 Start Game yazan yere tıklayın. Ardından select başlığı altındaki bölümlerden kilitsiz olanı seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Mario'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan kaplumbağaları, mantarları ezip, bulutu gördünüzmü dokunmadan kaçıp, çukurlara düşmemek için dikkatli atlayıp bölümü geçiniz ve yıldızları toplayınız.

Süper Mario Vın Turizm Süper Mario Vın Turizm Süper Mario ile traktör kasasına vagonları bağlayın ve Vın Turizm yola çıkın.

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz.