2013 çiftlik

2013 çiftlik oyunu 1413 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

2013 çiftlik 2013 çiftlik ; En Güzel ve En Yeni 2013 çiftlik oyunları sitesinde buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

2013 çiftlik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Çiftlik Yeni Çiftlik Çiftlik Oyunları Diyarında çiftlik kurma oyunu oynamaya ne dersiniz. kendinize yenimi yeni bir çiflik kurun. bahçenizi güzelleştirin tarlanızda yeni sebzeler yetiştirin. çiflik evinizi yollarınızı güzellerştirin daha ne bekliyorsunuz. haydi oyuna

Vahşi Çiftlik Vahşi Çiftlik Bu çiftlikte hayvanlar çıldırmış .Onları durdurun

Sihirli Çiftlik Kur Sihirli Çiftlik Kur Bu çiftliği siz oluşturuyorsunuz nasıl mı? Çok basit puzzle parçalarını mouse yardımı ile birleştirerek.www.ciftlikoyunlarim.com/ başarılar diler.İyi eğlenceler!!!

Koko Çiftlik Koko Çiftlik Koko Çiftlik Kuşları oyunu tıpkı bir balon patlatma oyununda olduğu gibi aynı renkte ve yanyana gelen 3 balonun patlaması ve sonuca ulaşmaması şeklinde oynanıyor. Fırlatma yerinden kuşun rengini seçerek aynı renkteki kuşların yanına göndermelisiniz.

Kabile Çiftlik Yönetme Kabile Çiftlik Yönetme Bu oyunda eki çağ kabilesi ile bir çiftlik oyunu oynayacaksınız. oyun içinde yapmanız gerekenler gösteriliyor. oyunu mouseile oynarak en büyük çiftlik işletmecisi kim gösterin. iyi eğlenceler.

En Güzel Çiftlik En Güzel Çiftlik En güzel çiftlik benim olsun diyorsan hemen oyuna başla. Oyuna başlamak için Play butonuna tıklamanız yeterli. Çiftlikte tavuk besleyerek yumurtasından para kazanın. İnek besleyip sütünden para kazanın. Bunun gibi birçok alternatifinizin olacağı bu oyunda zaman nasıl geçecek anlamayacaksınız bile. Çiftlik oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

Çiftlikteki Uzaylılar Çiftlikteki Uzaylılar Orjinal adı Zaphod ve Aztec olan Çiftlikteki Uzaylılar oyununa start ile başlayın. Amacınız çiftlik içerisine giren uzaylılara Farenizle tıklayarak, onları tekrar gezegenlerine yollayın. Tavukları korumanız gerekmekte. iyi vakitler geçirmeniz dileğiyle Çiftlikoyunlari.com

Çiftlik İşletme 2 Çiftlik İşletme 2 Çiftlik oyunları sitemizde sizlerin en beğendiğiniz çiftlik oyunları bağ, bahçe ve tarla oyunları gibi oyunları bulup eklemeye devam ediyoruz. Sizlerin istedikleri ve sitemizde görmek istediğiniz çiftlik oyunları tarzı oyunları bize bildirin. Oyunumuzda küçük bir çiftlikten büyük bir çiftliğe giden uzun ve macera dolu bir oyun sizleri bekliyor. Çiftlik İşletme oyunları oyna.

Bella Ve Sarah Çiftlikte Bella Ve Sarah Çiftlikte kızlar çiftlikte doğal yaşamın içinde hem giyinmeyi bekliyor hemde makyaj yapılmayı onlara yardım edin.Oyunu mouse yardımı ile oynayın.İyi eğlenceler!!!

Ayı Winnie Çiftlik Ayı Winnie Çiftlik Ayı Winnie Çiftlik te her zaman olduğu gibi en çok sevdiği balın peşinde çiftlikte gezerken ter döküyor. Tabiki sizde onun aç kalmasını istemezsiniz. O zaman bu oyunda Winnie yi ok tuşlarıyla yönlendirip space tuşu ile de tehlikelerden zıplatmalısınız.