Macera Oyunları

0/5

Macera Oyunları Macera Oyunları oynamak için 2 kişi ile sitemizi ziyaret edin ve arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Osuruk Kralı Osuruk Kralı iki kişilik Osuruk kralı oyununda sizde bros ile beraber ilerleyin iyi eğlenceler dileriz.

Nişancı Tavşan 2 Nişancı Tavşan 2 Kesin nişancı tavşan oyununda sizde tavşan ile maceradan maceraya atılın.Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouseı kullanarak duran hedefleri vurmaktır. Size verilen mermi sayısını göz önünde bulundurarak ateş etmelisiniz.

Kurt Polat Kurt Polat Macera oyunları arasında yer alan Kurt Polat oyununda Polata yardım etmelisiniz.Polata ateş açan düşmanları yok edin, diğer seviyelere geçin.Rekor oyun iyi eğlenceler diler.

Ateş ve Su Buz Tapınağı Ateş ve Su Buz Tapınağı Ateş ve Su buz tapınağı macerasında yine çıkış kapılarına ulaşmaya çalışıyorlar. Her ikisi de kendilerine ait olan kapıya gitmeli. Fakat yolda tuzaklar var. Birbirlerine yardımcı olarak bu tuzaklardan kurtulmalı, mücevherleri toplayarak kapılarına ulaşmalılar. Ok ve WASD tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.

Ateş ve Su Orman Tapınağı Ateş ve Su Orman Tapınağı Ateş ve su Bu sefer Orman tapınağında. Ateş ve Su serisinin yeni oyunu Orman tapınağında Ateşi ve Suyu ayrı ayrı kontrol ederek iki kişi oynayabilirsiniz. Onları bu tehlikeli ormandan çıkarın.

Atletik Toplar Atletik Toplar Zoptirik oyunlarından Atletik Toplar oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Atletik Toplar oyna ve doyasıya eğlen.

Ayıcıklar Ormanda Ayıcıklar Ormanda 2 iki kişilik oyunlarından Ayıcıklar Ormanda oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Ayıcıklar Ormanda oyna ve doyasıya eğlen.

Avatar 2 Oyunu Avatar 2 Oyunu 2 iki kişilik oyunlarından The Last Airbender oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden The Last Airbender oyna ve doyasıya eğlen.

Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Oyunumuza  ''Start'' ve ''Let' s Play'' butonlarına tıklyıp giriş yaptıktan sonra, oyunu oynamak istediğiniz oyuncu sayısına göre 1 Player veya 2 Player butonlarından birine tıklayarak oyunu oynamaya başlıyoruz. Oyuu oynarken yapacağımız atışlarda, üst taratfta bulunan ''Wind'' yani ''Rüzgar'' butonuna dikkat ediyoruz. Wind' de bulunan "ok" hangi tarafı gösteriyorsa, rüzgar o tarafa esmektedir. Çünkü yapacağımız atışlar, rüzgarın yönünden ve şiddetinden fazlasıyla etkilenmektedir. Ayrıca üst tarafta sağlı sollu bulunan kırmızı güç çubuklarına dikkat etmelisiniz. Kimin gücü daha çabuk biterse, o oyuncu oyunu kaybedecektir. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

PATENCİ KIZLAR PATENCİ KIZLAR Patenci Kızlar ile yeni bir maceraya merhaba diyoruz. Oyunumuza ''Next'' butonlarına tıklayarak giriş yaptıktan sonra, seçmiş olduğunuz patencinizin stilini oluşturmaya başlayın. Bu işlemler bittikten sonra tekrar ''Next'' butonuna tıklayınız ve kontrolü tamamen elinizin altına alın. İki Kişilik kategoride sergilenen oyunumuzu, dilerseniz arkadaşınızla, dilerseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, patencinizin rengine ait olan bonus puanları ve yıldızları toplayarak bitiş noktasına ulaşmaktır. Öndeki patenci kızımız ''M'' tuşuna basarak zıplarken, arkadakı patenci kızımız ise ''Z'' tuşuna bastığımızda zıplamaktadır. Oyunumuzun sesini açıp kapatmak için ''S'' tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Meyve Suyu Yarışı Meyve Suyu Yarışı Haydi çocuklar oyun başına yapmanız gerene en kısa sürede meyve suyunu kim bitirecek? Onu bulmalısınız. Oyunda herkese başarılar dileriz...

Bombacı Robot Bombacı Robot Oyunda isterseniz tek başınıza istersenizde arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Oyunda amacını heryeri patlatmak hemen oyuna başlayın ve puanları siz toplayın.

Yılan Merdiveni Yılan Merdiveni Yılan merdiveni sayılarla yapılmış. Zara tıklayarak zarın dönmesini sağlıyor, tekrar tıklayarak da durduruyorsunuz. Gelen sayı kadar ilerliyor ve 100 rakamına rakipten önce ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Ördek Avcısı Ördek Avcısı .2ikikisilikoyunlar.com İiyi eğlenceler diler

İki Kişilik Sünger Bob Oyunu İki Kişilik Sünger Bob Oyunu Oyuna başlamak için Play butonuna tıklayın. Tek kişilik oynamak için 1 Player butonuna tıklayın. İki kişilik oynamak için 2 Players butonuna tıklayın. Birinci oyuncu S ve F tuşları ile hareket eder. İkinci oyuncu sağ ve sol yön tuşları ile hareket eder. Oyunun amacı en fazla yıldızı toplayan oyunu kazanır.

İkili Kaçış İkili Kaçış Bu keyifli kaçış oyununu bir arkadaşınızla beraber birbirinize rakip olarak oynayabilirsiniz. İlk oyuncu W,A,S,D, ikinci oyuncu yön tuşlarıyla oynayabilir. İyi eğlenceler.

Çöp Adam Badminton Çöp Adam Badminton İsterseniz tek başınıza, isterseniz bir arkadaşınızla badminton oynayabileceğiniz çok güzel bir oyun. 1.oyuncu: W,A,S,D. 2.oyuncu: Yön tuşları.

Mahalle Kavgası Mahalle Kavgası Orjinal ismi Backyard Boxing olan ve ister tek kişilik ister 2 kişilik oynanabilen bu güzel oyunda kural falan yok. Yerdeki nesneleri bile kullanabilirsiniz. 1.oyuncu: W,A,S,D,B,N,M,Space 2.oyuncu: Yön tuşları, 1,2,3,0 tuşları... En güzel ve en yeni iki kişilik oyunlar Türkiye nin en iyi oyun sitesi Klas Oyun da...

0/5
Sponsorlu Bağlantılar