Kız Oyunları

0/1

Kız Oyunları Kaliteli kız oyunları oynamak için 2 iki kişilik oyunlar oynamak için doğru adrestesiniz.

Anne ve Kızı Anne ve Kızı http://www.2ikikisilikoyunlar.com/

Ayşe Doğum Günü Pastası Ayşe Doğum Günü Pastası Ayşe doğum gnünde arkadaşlarına ikram etmek için pasta hazırlama işine başlıyor. Elinize "Fare" nizi alın ve siz de O' na eşlik edin. Oyun alanında sağ tarafta bulunan butona tıklayarak krema ve sos çeşitlerini görebilirsiniz. Oyuna "Play" butonuna tıklayarak başlıyorsunuz. İyi eğlenceler.

Ayşe Mutfakta Ayşe Mutfakta Ayşe kızımız bu kez mutfakta kek avına çıkıyor. Sizlere Ayşe' nin üzerinde mutfak tezgahındaki keklerden herhangi biri gösterilecek ve sonrasında Ayşe hareket etmeye başlayacak. Ayşe tam size gösterilen kekin önünden geçerken, o keke tıklayın ve Ayşe' ye ikram edin. Oyunda 3 hakkınız var. Dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Oyun "Mouse" ile oynanıyor.

Piknik Güzeli Piknik Güzeli Sarışın ve güzel kızımıza piknikte giyeceği rahat ve rengarenk kıyafetler konusunda yardımcı olun. Doğal ortamda O' na en çok yakışacak olan kıyafetleri seçin ve O' nun güzel görünmesini sağlayın. Oyun "Mouse" ile oynanıyor.

Dora Berberde Dora Berberde Dora Berberde Dora saçlarına şekil vermesi için sizin çalıştığınız berbere geldi.Dora nın saçlarına istediği şekili ve rengi vererek Dora nın mutlu olmasını sağlayın.

Romantik Çİft Romantik Çİft Romantik Çİft Mouseunuzla ekranın sağında bulunan butonların içerisindeki nesneleri kullanarak hazır hale getirmelisiniz. Daha sonra show butonuna tıklayarak gelin ve damadı birleştirebilirsiniz.

Dora Ev Temizleme Dora Ev Temizleme Dora Ev Temizleme Dora ve arkadaşları evde parti verdi.Ama ev çok kirlendi,Dora nın annesi gelmeden evi temizlemeniz gerekiyor. Yerlerdeki çöpleri kaldırın, pislikleri temizleyin, eşyaları ve oyuncakları yerlerine kaldırın ve ortalığı toplayıp düzenleyin.

Kaçamak Yaz Partisi Kaçamak Yaz Partisi Kaçamak Yaz Partisi Minik kızımız yaz partisine davetli.Ama annesine yakalanmadan hazırlıklarına başlaması gerekiyor.

Parmesanlı Tavuk Parmesanlı Tavuk Parmesanlı Tavuk Sara ile mutfakta yine harikalar yaratın.Enfes parmesan soslu tavuk yapın.

Yaz Kampı Yaz Kampı Yaz Kampı Yaz geldi ve okullar kapandı.Çocuklar evde çok sıkıldı,aileleri de onları yaz kampına göndermeye karar verdi.Kampta onların istediklerini yaptırarak çocuklara eğlenceli bir yaz tatili geçirmelerini sağlayın.

Üzgün Kız Üzgün Kız Üzgün Kız Bu üzgün ağlayan kızı makyajını yapıp,giydirin.

Barbie ve Ellie Barbie ve Ellie Barbie ve Ellie Barbie ve Ellie çok yakın arkadaşlar. Bu iki arkadaşın cilt bakımı, makyaj ve kıyafet seçimlerine yardım edin ve eğlenin.

Kuaför Kız Kuaför Kız Kuaför Kız Zengin bir mahallede açtığınız kuaför dükkanını en iyi şekilde işletmelisiniz. Mause ile gelen kızları boş koltuklara oturtun ve saçlarına nasıl bir işlem uygulamak istiyorlarsa aşağıdaki menüden seçim yaparak istekleri karşılayın.Bıraktıkları paraları alarak kuaför dükkanınızı büyütün.

Kuaför Salonu işletme Kuaför Salonu işletme Kuaför Salonu işletme Oyunda kuaför salonu işletiyorsunuz.Gelen müşterilerin saçlarına ne yapılmasını istediklerini öğrenip yapıyorsunuz.Kazançınızlada kuaför salonunuzu büyütün.

En Güzel Benim En Güzel Benim En Güzel Benim Hakikaten harika bir kız tabi siz dahada güzelleştireceksiniz yaptığınız makyaj ile.

Büşranın Saçlarını Boya Büşranın Saçlarını Boya Büşranın Saçlarını Boya Büşranın saçlarını boyayın.

Cerenin Saçlarını Kes Cerenin Saçlarını Kes Cerenin Saçlarını Kes Ceren in Saçlarını Kes Makyajını Yap, Ceren kuaförde saçlarını kestirmek istiyor siz onun saçlarını kesermisiniz.

0/1
Sponsorlu Bağlantılar