Dünya Kupası

Dünya Kupası oyunu 901 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 puan. Oyun Kategorileri Futbol Oyunları

Dünya Kupası Dünya Kupası ; Tek kişilik oyun için oku tıklıyorsunuz, iki kişilik oyun için alttaki "2 PLAYERS" yazısını tıklıyorsunuz. Birinci oyuncu ok tuşlarıyla hareket ediyor, boşluk tuşuyla şut çekiyor. İkinci oyuncu fareyi kullanarak hareket ediyor, sol fare tuşuyla şut çekiyor.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Kupası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Mini Dünya Kupası Mini Dünya Kupası Takımınız seçin ve maça başlayın.

Mario Yeni Dünya Mario Yeni Dünya Mario Yeni Dünya Mario yeni dünya oyununda bildiğimiz mario maceraları devam edioyor. Bölümleri geçip prensesi kurtarmalısınız.

Mario Su Dünyası Mario Su Dünyası Yapmanız gereken engelleri aşarak size verilen görevleri yerine getirip su altından prensese ulaşmak.

Dünya Kupası Dünya Kupası Tek kişilik oyun için oku tıklıyorsunuz, iki kişilik oyun için alttaki "2 PLAYERS" yazısını tıklıyorsunuz. Birinci oyuncu ok tuşlarıyla hareket ediyor, boşluk tuşuyla şut çekiyor. İkinci oyuncu fareyi kullanarak hareket ediyor, sol fare tuşuyla şut çekiyor.

Dünya Kafa Topu Şampiyonası Dünya Kafa Topu Şampiyonası "English" dedikten sonra tek kişilik oyun için "Start Single Player", iki kişilik oyun için "Start Multiplayer" ile oyuna başlıyorsunuz. Birinci oyuncu ok tuşlarıyla, ikinci oyuncu WASD tuşlarıyla hareket ediyor. Topu rakibinizin sahasına atmanız gerekiyor.

Ben 10 Karanlık Dünya Ben 10 Karanlık Dünya Ben 10 Karanlık Dünya Bu oyunda karanlık dünyada düşmanlarınızla savaşmaya çalışacaksınız. Gökyüzünde sizi oldukça zorlu rakipler bekliyor.

Ben 10 Humungousaur Dünya Savaşı Ben 10 Humungousaur Dünya Savaşı Ben 10 Humungousaur Dünya Savaşı Oyunda amacınız yolunuzun üzerinde ilerlerken size sürekli saldıradan uzay gemilerini, onları attığı roketleri parçalamalısınız. Oyun klavyenizdeki YÖN tuşları ve Space(boşluk) tuşu ile oynanmaktadır. Humungousaur otomatik yürüdüğünden YÖN tuşları ile düşmanlarınıza uygun şekilde vurmaya çalışacaksınız.Oyuna girmek için START ve PLAY butonlarına tıklayınız.