Futbol Oyunları

0/0

Futbol Oyunları En kaliteli Futbol Oyunlarını 2 iki kişi oynamak için doğru adrestesiniz. En iyi 2 iki kişilik Oyunlar oynamak için sitemizi ziyaret ediniz.

Dünya Kafa Topu Şampiyonası Dünya Kafa Topu Şampiyonası "English" dedikten sonra tek kişilik oyun için "Start Single Player", iki kişilik oyun için "Start Multiplayer" ile oyuna başlıyorsunuz. Birinci oyuncu ok tuşlarıyla, ikinci oyuncu WASD tuşlarıyla hareket ediyor. Topu rakibinizin sahasına atmanız gerekiyor.

Badminton Oyunu Badminton Oyunu Tek kişilik oynamak için Start'ı tıklayın. 1. Oyuncu W A S D tuşları ile oynar. W tuşu zıplar , A ve D hareket edersiniz, S tuşu ile topu fırlatırsınız. 2. Oyuncu ise yön tuşları ile oynar. Yukarı tuşu zıplar, sağ sol yön tuşları hareket eder, aşağı yön tuşu ile topu fırlatırsınız

Dünya Kupası Dünya Kupası Tek kişilik oyun için oku tıklıyorsunuz, iki kişilik oyun için alttaki "2 PLAYERS" yazısını tıklıyorsunuz. Birinci oyuncu ok tuşlarıyla hareket ediyor, boşluk tuşuyla şut çekiyor. İkinci oyuncu fareyi kullanarak hareket ediyor, sol fare tuşuyla şut çekiyor.

Koca Kafalar Voleybol Koca Kafalar Voleybol Dünyanın en iyi voleybolcularının katıldığı turnuvada favori voleybolcunuzu seçerek hemen müsabakalara başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Penaltı Kullan Penaltı Kullan Kaleciyi avlayın ve tüm penaltıları gole çevirin

Kick Off Kick Off Checkout your soccer skills with a Kick-off a great season! Aim for the gliding goal post to score!

Sanal Şampiyonlar Ligi Sanal Şampiyonlar Ligi Bu oyunda kendi şampiyonlar liginizi kurun ve maçları kazanarak şampiyon olun

Vole Vuruşu Vole Vuruşu Bu oyunda vuruş tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Mini Dünya Kupası Mini Dünya Kupası Takımınız seçin ve maça başlayın.

Sokak Futbolu Sokak Futbolu Sokak Futbolu Oyunda yapmanız gereken sokak futboluna yakısır sekırde hareketler yaparak sutu gondermek olacak.

Beyzbol Topu Beyzbol Topu Kahramanımız beyzbol oynamayı çok seviyor. Elindeki beyzbol sopası ile topu vurup karşıdaki adama atmalıdır. Hızını siz ayarlayın ve topa vurun. Mouse ve space tuşları ile oynanır.

Eğlenceli Badminton Eğlenceli Badminton Keyifli ve bir o kadarda güzel bu badminton oyununda en fazla sayıyı alan oyunu kazanacaktır. Hızlı olmazsanız oyunu kaybedersiniz. Kahramanınızı iyi yönlendirin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır.

Masa Tenisi Masa Tenisi Bu oyunumuzda masa tenisi oynamaya ne dersiniz ? Tarafınızı seçip hemen oyununuzu oynamaya başlayın. Dikkatli olun sakın kendi sahanıza düşürüp puan kaybetmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır.

0/0
Sponsorlu Bağlantılar