Ben 10 Oyunları

0/2

Ben 10 Oyunları Kaliteli ben 10 oyunlarını hemde iki kişilik oyunları sitemizde oynayabilirsiniz.

Kediler Savaşı Kediler Savaşı Zoptirik oyunlarından Kediler Savaşı oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Kediler Savaşı oyna ve doyasıya eğlen.

Ben 10 Boyama Ben 10 Boyama Ben 10 Boyama ben 10, diğer bir deyişle ben ten i istediğiniz renklerde boyayayın.

Ben 10 Kaykaycı Ben 10 Kaykaycı Ben 10 Kaykaycı ben 10 u kontrol ederek engellere takılmadan hedefe ulaşmaya çalışın.

Ben 10 Humungousaur Dünya Savaşı Ben 10 Humungousaur Dünya Savaşı Ben 10 Humungousaur Dünya Savaşı Oyunda amacınız yolunuzun üzerinde ilerlerken size sürekli saldıradan uzay gemilerini, onları attığı roketleri parçalamalısınız. Oyun klavyenizdeki YÖN tuşları ve Space(boşluk) tuşu ile oynanmaktadır. Humungousaur otomatik yürüdüğünden YÖN tuşları ile düşmanlarınıza uygun şekilde vurmaya çalışacaksınız.Oyuna girmek için START ve PLAY butonlarına tıklayınız.

Ben 10 Hayaletlere Karşı Ben 10 Hayaletlere Karşı Ben 10 Hayaletlere Karşı Yol boyunca sizi takip edecek hayaletten kurtulmanın tek yolu kaykayı iyi yapmak ve engellere çarpmamaktır.Karlı dağdan aşağı doğru inen Ben 10'la çeşitli objeleri toplayıp,puan kazanabilirsiniz.Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki YÖN tuşlarıdır.Oyuna girmek için Play Now butonuna basınız.

Ben 10 Bitkilere Saldır Ben 10 Bitkilere Saldır Ben 10 Bitkilere Saldır Önünüze çıkan iki tane JOGAR butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Zehirli bitkilerden kaçmak için FARE nizi kullanın. Bitkiler size zehir salgılarken sizde onlara ilaçlarınızdan atın. Bitkilerin içinden havaya saçılan zehirlere dikkat edin canınızı yakabilirler.

Ben 10 Hayalet Ben 10 Hayalet Ben 10 Hayalet Ben 10 hayaletlerle savaşa giriyor. ben 10 karakterlerinden birini seçerek savaşa başlayabilirsiniz. oyunu kazanmak için elinizden geleni yapmalısınız.

Ben 10 DX-Ball Ben 10 DX-Ball Ben 10 DX-Ball Oyunda Ben 10 karakterlerini kullanarak karşıdaki beton blokları yıklamaya çalışıyorsunuz. Yıkılan bloklardan düşen hediyeleri almayı unutmayın. Menüde sağ alt köşede bulunan butonlara tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Ben 10 Kurt Adam Ben 10 Kurt Adam Ben 10 Kurt Adam Ben 10 kurt adama dönüşerek düşmanlarıyla savaşmaya başlıyor. elinden gelen herşeyi yapacak. yeri geldiğinde değişerek kurt adam almayı unutmalısınız.

Benten Vahşi Doğa Benten Vahşi Doğa Benten Vahşi Doğa Ben 10 un üzerine gelen yaratıkları etkisiz hale getirip ilerleyeceksiniz. oyun yüklendikten sonra hangi tuşlarla oynayacağınız belirtiliyor.

Ben Ten Kırmızı Yarasa Ben Ten Kırmızı Yarasa Ben Ten Kırmızı Yarasa Engellere çarpmadan en uzağa gitmeye çalışıyorsunuz.

Ben 10 Mario Ben 10 Mario Ben 10 Mario Aynı Mario gibi düşmanlarınızın kafasına atlayacak,onları yok edeceksiniz.Ben 10 farkı ile bu oyunda ateş adam ve başka kahramanlara dönüşüp düşmanlarınızla o şekilde de savaşabilirsiniz.Bunu yapmak için omnitrixleri toplamlısınız. Bayrağa ulaştığınızda en tepesine zıplamaya çalışınız.Ben 10u kontrol etmek için Z,X tuşları ve klavyenizin YÖN tuşlarını kullanınız.

gwen gwen gwen Ben 10 karaktelerinden Gwen in en güzel elbise giydirme oyunu fare kullanarak ona uygun giysileri bulun ve giydirin.

Ben10 Uçuyor Ben10 Uçuyor Ben10 Uçuyor Kahramanımız Ben 10 en yükseklere uçmaya çalışıyor. Bunun için zıplatan topları kullanıyor. Sizin yapmanız gereken ise Ben10 yönlendirerek balonlara basmasını sağlamak ve düşmesini engellemek olacak.

Ben 10 Hava Savaşı Ben 10 Hava Savaşı Ben 10 Hava Savaşı Oyunda Ben 10 havada kendisine saldıran düşmanlarını yoketmeye çalışıyor. Enerji tüplerini toplayarak üzerinize gelen düşmanları yoketmelisiniz.

Ben 10 Dev Robot Ben 10 Dev Robot Ben 10 Dev Robot Ateş adamla dev robotu yenmeklisiniz. Ateş adamı kullanarak dev robotun zayıf bölgelerini vurarak onu etkisiz hale getirmelisiniz. Robotun yerden alıp, üzerinize fırlattığı arabalara dikkat edin.

Ben 10 Nişan Ben 10 Nişan Ben 10 Nişan Ben 10 kahramanıyla eğlenceli bir nişan oyunu oynamak ister misiniz? Oyunda sadece farenizi kullanarak karşınızdaki minik uzaylıları vurmalısınız.

Ben 10 Göldeki Canavar Ben 10 Göldeki Canavar Ben 10 Göldeki Canavar Oyun Göldeki canavara karsı savasan kahramanımız BEN 10'a yardım edin. Yukarı ok tusu ile hareket yönünüzü değistirin. SPACE tuşu ile ates ederek canavarı yok etmeye çalısın.

0/2
Sponsorlu Bağlantılar