Vahşi Çiftlik

Vahşi Çiftlik oyunu 726 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Vahşi Çiftlik Vahşi Çiftlik ; Bu çiftlikte hayvanlar çıldırmış .Onları durdurun

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Vahşi Çiftlik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Vahşi Çiftlik Vahşi Çiftlik Bu çiftlikte hayvanlar çıldırmış .Onları durdurun

Sihirli Çiftlik Kur Sihirli Çiftlik Kur Bu çiftliği siz oluşturuyorsunuz nasıl mı? Çok basit puzzle parçalarını mouse yardımı ile birleştirerek.www.ciftlikoyunlarim.com/ başarılar diler.İyi eğlenceler!!!

Koko Çiftlik Koko Çiftlik Koko Çiftlik Kuşları oyunu tıpkı bir balon patlatma oyununda olduğu gibi aynı renkte ve yanyana gelen 3 balonun patlaması ve sonuca ulaşmaması şeklinde oynanıyor. Fırlatma yerinden kuşun rengini seçerek aynı renkteki kuşların yanına göndermelisiniz.

Çiftlikteki Uzaylılar Çiftlikteki Uzaylılar Orjinal adı Zaphod ve Aztec olan Çiftlikteki Uzaylılar oyununa start ile başlayın. Amacınız çiftlik içerisine giren uzaylılara Farenizle tıklayarak, onları tekrar gezegenlerine yollayın. Tavukları korumanız gerekmekte. iyi vakitler geçirmeniz dileğiyle Çiftlikoyunlari.com

Çiftlik İşletme 2 Çiftlik İşletme 2 Çiftlik oyunları sitemizde sizlerin en beğendiğiniz çiftlik oyunları bağ, bahçe ve tarla oyunları gibi oyunları bulup eklemeye devam ediyoruz. Sizlerin istedikleri ve sitemizde görmek istediğiniz çiftlik oyunları tarzı oyunları bize bildirin. Oyunumuzda küçük bir çiftlikten büyük bir çiftliğe giden uzun ve macera dolu bir oyun sizleri bekliyor. Çiftlik İşletme oyunları oyna.

Benten Vahşi Doğa Benten Vahşi Doğa Benten Vahşi Doğa Ben 10 un üzerine gelen yaratıkları etkisiz hale getirip ilerleyeceksiniz. oyun yüklendikten sonra hangi tuşlarla oynayacağınız belirtiliyor.

Ben 10 Vahşi takip Ben 10 Vahşi takip Ben 10 Vahşi takip PLAY ve NEXT, NEXT butonlarını tıklayarak oyuna başlayın. Yukarı zıplamak için klavyedeki yukarı yön tuşuna, değişime uğramak için Z tuşuna basarak yön tuşlarıyla istedeğiniz karaktere dönüşebilirsiniz. Seviyeli bir oyundur,her seviyeyi geçtiğinizde daha da zorlaşacaktır.

Bella Ve Sarah Çiftlikte Bella Ve Sarah Çiftlikte kızlar çiftlikte doğal yaşamın içinde hem giyinmeyi bekliyor hemde makyaj yapılmayı onlara yardım edin.Oyunu mouse yardımı ile oynayın.İyi eğlenceler!!!

Ayı Winnie Çiftlik Ayı Winnie Çiftlik Ayı Winnie Çiftlik te her zaman olduğu gibi en çok sevdiği balın peşinde çiftlikte gezerken ter döküyor. Tabiki sizde onun aç kalmasını istemezsiniz. O zaman bu oyunda Winnie yi ok tuşlarıyla yönlendirip space tuşu ile de tehlikelerden zıplatmalısınız.

2013 çiftlik 2013 çiftlik En Güzel ve En Yeni 2013 çiftlik oyunları sitesinde buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.