Vahşi Çiftlik

Vahşi Çiftlik oyunu 599 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Vahşi Çiftlik Vahşi Çiftlik ; Bu çiftlikte hayvanlar çıldırmış .Onları durdurun

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Vahşi Çiftlik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Reklamlar

mario oyunları

gelinlikgiydirmeoyunu.com

www.cilekkizoyunlari.org

http://www.arabaoyunlarimiz.gen.tr

Oyun Uzayı

Benzer Oyunlar

Vahşi Çiftlik Vahşi Çiftlik Bu çiftlikte hayvanlar çıldırmış .Onları durdurun

Sihirli Çiftlik Kur Sihirli Çiftlik Kur Bu çiftliği siz oluşturuyorsunuz nasıl mı? Çok basit puzzle parçalarını mouse yardımı ile birleştirerek.www.ciftlikoyunlarim.com/ başarılar diler.İyi eğlenceler!!!

Benten Vahşi Doğa Benten Vahşi Doğa Benten Vahşi Doğa Ben 10 un üzerine gelen yaratıkları etkisiz hale getirip ilerleyeceksiniz. oyun yüklendikten sonra hangi tuşlarla oynayacağınız belirtiliyor.

Ben 10 Vahşi takip Ben 10 Vahşi takip Ben 10 Vahşi takip PLAY ve NEXT, NEXT butonlarını tıklayarak oyuna başlayın. Yukarı zıplamak için klavyedeki yukarı yön tuşuna, değişime uğramak için Z tuşuna basarak yön tuşlarıyla istedeğiniz karaktere dönüşebilirsiniz. Seviyeli bir oyundur,her seviyeyi geçtiğinizde daha da zorlaşacaktır.

Bella Ve Sarah Çiftlikte Bella Ve Sarah Çiftlikte kızlar çiftlikte doğal yaşamın içinde hem giyinmeyi bekliyor hemde makyaj yapılmayı onlara yardım edin.Oyunu mouse yardımı ile oynayın.İyi eğlenceler!!!

2013 çiftlik 2013 çiftlik En Güzel ve En Yeni 2013 çiftlik oyunları sitesinde buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.