Komik Ameliyat

Komik Ameliyat oyunu 671 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Komik Ameliyat Komik Ameliyat ; Komik Ameliyat Oyunda Cerrah doktor olarak hastanızı ameliyata almışsınız. Ancak bu ameliyat diğerlerinden farklı olarak oldukça komik olacaktır. Bulduğunuz deliklere girip çıkanlara bakıp komikliklere gülebilirsiniz.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Komik Ameliyat Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Komik Ameliyat Komik Ameliyat Komik Ameliyat Oyunda Cerrah doktor olarak hastanızı ameliyata almışsınız. Ancak bu ameliyat diğerlerinden farklı olarak oldukça komik olacaktır. Bulduğunuz deliklere girip çıkanlara bakıp komikliklere gülebilirsiniz.

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.

Kırık Diş Ameliyatı Kırık Diş Ameliyatı Kırık Diş Ameliyatı Hastanemize gelen çocuğun kırık dişine tedavi uygulayacak ve sağlıklı,yapay bir dişe sahip olmasını sağlayacağız. Bunun için mouseunuzla sizden istenilen malzemeleri kullanmalı ve zaman geçirmeden uygulamalısınız.

Göğüs Ameliyatı Göğüs Ameliyatı Göğüs Ameliyatı Doktorluk mesleği hem çok kutsal hemde insan hayatı için hayatımızda çok önemli yer almaktadır. Bu oyunumuzda sizlerin el becerinizi geliştirmek için hazırlanmıştır.

Deri Nakli Ameliyatı Deri Nakli Ameliyatı Deri Nakli Ameliyatı Dikenleri demir batan ve iltihap alan kızın derisini yenilemek için hastanemize başvuran hastamızı tedavi edeceğiz. Mouseunuzla oyun yönelgeleri takip ederek gerekli malzemeli kullanmalı ve hastamızı tedavi etmelisiniz.

Çılgın Ameliyat Çılgın Ameliyat Çılgın Ameliyat Oyunda doktor olabilmek için 3 ameliyat gerçekleştirmemiz gerekiyor. Hastamızın dizi, midesi ve başındaki ameliyatı tamamlayabilirsek doktor olabileceğiz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. Ameliyat araçlarımızı farenin sol tuşuyla kullanıyoruz.

Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı Bağırsaktaki cismi zarar vermeden çıkarmaya çalışıyoruz. Kenarlara ve içerdeki sıvılara dokunmamalıyız.