Beceri Oyunları

0/8

Beceri Oyunları En kaliteli 2 kişilik beceri oyunlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Osuruk Kralı Osuruk Kralı iki kişilik Osuruk kralı oyununda sizde bros ile beraber ilerleyin iyi eğlenceler dileriz.

Ateş ve Su Buz Tapınağı Ateş ve Su Buz Tapınağı Ateş ve Su buz tapınağı macerasında yine çıkış kapılarına ulaşmaya çalışıyorlar. Her ikisi de kendilerine ait olan kapıya gitmeli. Fakat yolda tuzaklar var. Birbirlerine yardımcı olarak bu tuzaklardan kurtulmalı, mücevherleri toplayarak kapılarına ulaşmalılar. Ok ve WASD tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.

Kavgacılar Kavgacılar 2 iki kişilik oyunlarından Kavgacılar oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Kavgacılar oyna ve doyasıya eğlen.

Aşıklar Oyunu Aşıklar Oyunu 2 iki kişilik oyunlarından Aşıklar Oyunu oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Aşıklar Oyunu oyna ve doyasıya eğlen.

Etherena Arena Etherena Arena Zoptirik oyunlarından Etherena Arena oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Etherena Arena oyna ve doyasıya eğlen.

Buz Sporcusu İnek Buz Sporcusu İnek Zoptirik oyunlarından Buz Sporcusu İnek oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Buz Sporcusu İnek oyna ve doyasıya eğlen.

Avatar 2 Oyunu Avatar 2 Oyunu 2 iki kişilik oyunlarından The Last Airbender oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden The Last Airbender oyna ve doyasıya eğlen.

Haylaz Kedi Haylaz Kedi 2 iki kişilik oyunlarından Haylaz Kedi oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Haylaz Kedi oyna ve doyasıya eğlen.

Yüzücü Kardeşler Yüzücü Kardeşler Yüzücü Kardeşler adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuzdaki amacımız, yanıp sönen deniz kabuklarını toplamak ve suda bulunan çöpleri çıkartmaktır. En çok malzemeyi çıkartan kişi oyunu kazanıyor. 2 Players butonunu tıklayarak, 2 kişilik de oynanabilen bu oyunumuzu 2 kişi oynadığınız taktirde, arkadaşınızla puan yarışması yapabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde oyunu 1 kişi oynayarak, bilgisayara karşı yarışabilirsiniz. Oyunumuz ''Yön Tuşları'' ve ''W, A, S, D'' tuşları ile oynanmaktadır. Denizde bulunan tehlikeli canlılara dokunmamanız ve onlardan uzak durmanız gerekiyor.

İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu Bisikletçi Kız Kardeşler, engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir bisiklet sürüşüne çıkıyorlar. Bu gezintideki amaçları, engellere takılmadan, en kısa süre içerisinde bitiş noktasına varmak. İki Kişilik Kız Bisikleti oyunumuz yüklendikten sonra, menüden oyuncu sayısını  seçiyoruz. oyunu tek kişi oynayacaksak ''One Player'' butonunu, eğer iki kişi oynayacaksak ''Two Players'' butonunu tıklıyoruz ve sonra oyuncumuzu seçerek, oyunumuza giriş yapıyoruz. Yoldaki çamurlara, taşlara ve tahtalara takılmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Ayıca yolda gördüğümüz kaplumbağaları toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca zamana karşı yarıştığımızı da unutmayalım. İlk bölümü bitirdikten sonra, sağ alt köşedeki ''Next Level'' yazısına tıklayarak bir sonraki bölüme geçiyoruz. İki kişilik de oynanabilen bu oyunda, birinci oyuncu ''Yön Tuşları'' ile oynarken, ikinci oyuncu ise ''W,A,S,D'' tuşlarıyla ilerlemektedir.

Tek Boynuzlu At Boya Tek Boynuzlu At Boya www.2ikikisilikoyunlar.com iki kişil bu oyununda iyi eğlenceler diler arkadaşlar

İş Koşusu İş Koşusu İş koşusu isimli oyunda kontrolünü sağladığınız adam ile önemli bir toplantıya yetişmeye çalışacaksınız. Toplantıya yetişmemesi için karşınıza koyulan engelleri, başarılı bir şekilde geçmeli ve bitiş noktasında bulunan durağa zamanında ulaşmalısınız. Bunun için adamın kontrolünü son derece iyi şekilde sağlamalı ve doğru hamleler, yaparak oyunda ilerlemelisiniz. Oyunda adamın kontrolünü sağlamak için klavyenizin ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek benzeri beceri oyunlarına ulaşmanız mümkündür. İyi eğlenceler dileriz.

Hızlı Tren Hızlı Tren Kasabanın suçlularının bulunduğu tren, düşmanlar tarafından ele geçirilmiştir. Trenin içerisinde bulunan, güvenlik güçleri suçlular tarafından etkisiz hale getirilmiş ve bir tane vagonun içerisine kapatılmıştır. Sorunsuz bir şekilde treni istedikleri yöne doğru götürmeye çalışan teroristler bir türlü istediklerini başaramamıştır. Yaptıkları ayarlar ile rayların düzenini bozan suçlular, raysız yola girmek ile karşı karşıyadır. Siz yardım etmeli ve mahsum insanların da bulunduğu treni doğru yola yönlendirerek, devrilmesini engellemelisiniz. Oyun içerisindeki kontrolleri sağlamak için farenizi kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Kim Milyoner Olmak İster Kim Milyoner Olmak İster Kenan Işık tarafından sunulan Kim milyoner olmak ister yarışması Türk halkı tarafından oldukça beğenilmiştir. Yarışmaya katılan insanlar sorulara verdikleri cevaba göre para kazanıyor. Yarışmada ayrıca insanlara yardımcı olunması için 4 joker seçeneği bulunuyor. Jokerleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Harika bilgi yarışmasının oyununda karşınıza gelen sorulara doğru cevap vermeye çalışacaksınız. 16bin ve 32bin gibi barajları geçerek, bu paraları garantileyebilirsiniz. Kim milyoner olmak ister oynayabilmek için yüklenmesinin ardından oyuna başla seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Sitemizi ziyaret ederek benzeri beceri oyunlarına ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Rural Racer Rural Racer Tek kişilik oyun için "1 PLAYER" , iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" ile oyuna başlıyorsunuz. Birinci oyuncu W,A,S,D tuşlarıyla aracını kontrol ediyor, é tuşu ile turboyu çalıştırıyor. İkinci oyuncu ok tuşlarıyla aracını kontrol ediyor, SHIFT tuşuyla turboyu çalıştırıyor.

Çöp Adam Badminton 2 Çöp Adam Badminton 2 Sevilen çöp adam badminton oyununun ikincisi ilk kez Klas Oyun da. Bu oyunu ister tek başınıza isterseniz bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Gölge Okçu 2 Gölge Okçu 2 İsterseniz arkadaşınızla isterseniz bilgisayara karşı oynayabileceğiniz güzel bir okçuluk oyunu. Yayı gerin, hedefle aranızdaki mesafeyi de dikkate alarak atışınızı yapın.

0/8
Sponsorlu Bağlantılar