Barbie Oyunları

0/0

Barbie Oyunları En güzel 2 iki kişilik barbi oyunlarını sitemizde bulabilirsiniz. iki kişilik oyunlar oynamak için doğru adres.

Barbie Banyo Zamanı Barbie Banyo Zamanı Barbie Banyo Zamanı Barbie kendisine bakım yapmanızı istiyor.Önce banyo ettirmeniz gerekiyor,daha sonrada cilt bakımını yapınız.

Bebek Uykuda Bebek Uykuda Bebek Uykuda Bebeğin uyku vakti geldi.Önce bebeğin dişlerini fırçalayıp,banyo ettirin.Daha sonrada yatağını hazırlayıp ona masal okuyun.Uykusunda gördüğü kötü rüyalarda onu severek ağlamamaya çalışın

Bebek Banyoda Bebek Banyoda Bebek Banyoda Bebek bahçede kar oynadı ve üstü başı çok kirlendi.Bebeği temizlemek için istenilenleri sırasıyla yapın.

Barbienin Mezuniyeti Barbienin Mezuniyeti Barbienin Mezuniyeti Barbie mezuniyet kıyafeti seçmek için yardımınızı istiyor. Birbirinden güzel ve değişik kıyafetlerden ona en çok yakışanını seçin ve giydirin.

Barbie Oda Temizliği Barbie Oda Temizliği Barbie Oda Temizliği Barbie arkadaşı ile alışverişe gitmek istiyor.Ama annesi odasını temizlemeden gitmesine izin vermiyor.Barbie nin arkadaşının gelmesine 10 dakika var.Barbie bu kısa zamanda temizliği yapması için yardımınıza ihtiyacı var.

Bebek ve Şekiller Bebek ve Şekiller Bebek ve Şekiller Sevimli bebek şekilleri öğreniyor. Oyun oynayarak, hamurdan şekiller kesip pasta yaparak ve eğlenerek şekilleri öğrenirken ona yardım edin.Arada bazı haylazlıkda yapıyor.

Bahçıvan Bebek Bahçıvan Bebek Bahçıvan Bebek Bahçıvan bebek bahçedeki çiçekler ve sebzelerle ilgileniyor. Onun hazırlanmasına, bahçeyle ilgilenmesine ve topladıklarını düzenlemesine yardım edin.

Roma Prensesi Barbie Roma Prensesi Barbie Roma Prensesi Barbie Birbirinden güzel elbiselerden ona en çok yakışanını seçip giydirin ve bu elbiseye uygun aksesuarlarla süsleyin.

Deri Nakli Ameliyatı Deri Nakli Ameliyatı Deri Nakli Ameliyatı Dikenleri demir batan ve iltihap alan kızın derisini yenilemek için hastanemize başvuran hastamızı tedavi edeceğiz. Mouseunuzla oyun yönelgeleri takip ederek gerekli malzemeli kullanmalı ve hastamızı tedavi etmelisiniz.

0/0
Sponsorlu Bağlantılar