Araba Oyunları

0/4

Araba Oyunları En çok oynan ve en kaliteli 2 iki kişilik araba yarışı oyunlarını sitemizde oynayabilirsiniz.

Çin Savaşı Çin Savaşı Zoptirik oyunlarından Çin Savaşı oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Çin Savaşı oyna ve doyasıya eğlen.

Köpek Yarışı Köpek Yarışı 2 iki kişilik oyunlarından Köpek Yarışı oyunu.Güzel İki Kişilik Oyunlar bölümünden Köpek Yarışı oyna ve doyasıya eğlen.

iki kişilik araba yarışı iki kişilik araba yarışı www.2ikikisilikoyunlar.com iki kişil bu oyununda iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Araba Parkı 2012 Araba Parkı 2012 www.2ikikisilikoyunlar.com iki kişil bu oyununda iyi eğlenceler diler arkadaşlar

2050 yılında Araba Nasıl Park Edilir 2050 yılında Araba Nasıl Park Edilir 2050 yılındasınız ve arabanızı parketmeye çalışıyorsunuz.Bunu en kolay nasıl yaparsınız?

Tank Park Etme Tank Park Etme Tank Park Etme Yön tuşlarıyla tankı kontrol edeceksiniz ve ok işaretini takip ederek ilerleyip, sizin için ayrılmış olan park alanına ulaşacaksınız. Tankı doğru yönde park etmeye dikkat edin.

Polis Aracı Park Etme Polis Aracı Park Etme Polis Aracı Park Etme Yolda diğer araçlara temas etmeden sizin için çizilmiş olan park yerine aracınızı park ederek bir sonraki levele geçebilirsiniz. Fakat bu göründüğü kadar basit değil! Yol da duran araçlara veya diğer engellere çarpmanız durumunda araçların alarmı öter ve diskalifiye olursunuz.

ATV Kovboyları ATV Kovboyları ATV Kovboyları Kendi yarışçınızı seçirek oyuna başlayın.Rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşmak için yarışın. Yön tuşlarını kullanarak oynanıyor.

Zehirli Atık Taşıma Zehirli Atık Taşıma Zehirli Atık Taşıma Yön tuşlarıyla kamyonu kullanırken çok dikkatli olun ve kasadaki zehirli atıkları dökmeden yerine ulaştırın.

Otopark Yarışı Otopark Yarışı Otopark Yarışı Rakiplerinizi geride bırakarak yarışı birincilikle tamamlamaya çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak arabayı süreceksiniz.

Drift Zamanı Drift Zamanı Drift Zamanı Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayabilir ve virajlarda keskin dönüşler yaparak drift yapabilirsiniz.

Angry Birds Vagon Angry Birds Vagon Angry Birds Vagon Angry Birds vagon sürüyor. Yön tuşlarını kullanarak onlara yardım edip vagonu sürün ve mücevherleri toplayın. Topladığınız mücevherlerle hızınızı yükseltip fazladan can alabilirsiniz.

Buzlu Yolda Park Buzlu Yolda Park Buzlu Yolda Park Buzlu yolda arabınızı park etmeye çalışacaksınız. Ancak arabanızı kontrol etmek sizi oldukça zorlayacaktır. Park alanında ön ve arkayıda iyi ayarlamalısınız.

Kırmızı Tren Kırmızı Tren Kırmızı Tren Küçük kırmızı tren yolundaki engelleri geçip hedefe varmalı. Bu engelleri aşabilmesi için sizin yolu düzenlemeniz gerekiyor. Fareyle tıklayıp kaya platformları yok edin ve diğer taşlarla tahtalar yolu lokomotifin geçebileceği şekilde düzenlesin.

Motorcu Lugi Motorcu Lugi Motorcu Lugi Süper marionun en yakın arkadaşlarından lugi ile bir maceraya koyulmak. Bunun için luginin motorunu ok tuşları ile kontrol edebilir ve onu yarış sonuna ulaştırabilirsiniz.

Mario Yeni Dünya Mario Yeni Dünya Mario Yeni Dünya Mario yeni dünya oyununda bildiğimiz mario maceraları devam edioyor. Bölümleri geçip prensesi kurtarmalısınız.

Kamyoncu Mario Kamyoncu Mario Kamyoncu Mario Oyunda yapmanız gereken Süper Mario nun kullandığı kamyon ile yükleri alıp teslim noktasına eksiksiz teslim etmek.

Oyun Moyun Oyun Moyun Oyun Moyun Araç seçim ekranında sağ ve sol da yer alan renklerden renk seçimlerini yapacak ve son olarak sağ alt kısımda yer alan oyuna başlama butonuna basacaksınız. Ardından oyun başlayacaktır. Körüklü otobüsü hareket ettirip park yazan noktaya doğru hızlı bir şekilde süreceksiniz. Bu noktaya düzgün bir şekilde park ettiğiniz zaman bölüm tamamlanacaktır. Space tuşu ile ani fren yapmanız gerektiği zaman el frenini çekebilirsiniz.

0/4
Sponsorlu Bağlantılar